Pohanský festival v Brně 15.11.

Přijďte s námi přivítat zimu! Zveme vás na jedinečný brněnský festival pohanských kapel, první svého druhu! :)
Můžete se těšit na příjemné prostředí kavárny Trojka, perfektní zvuk a skvělé občerstvení. K poslechu i tanci vám zahrají:

TALIESI a její přátelé
Taliesi hraje především akustickou hudbu oslavující přírodu, naše předky a bohy. Je to také především hudba z duše popisující vlastní vnímání přírodního i niterního světa. Kromě vlastní hudby zaslechnete i pár písniček z ženského projektu České čanty. Po lehkém rozehřání vás rozproudí kapela...

JAVORTÝN
Setkání pravěkých lyr a elektrických kytar u staré keltské české mytologie a krajiny s oslavou slunečního koně Šemíka. Zaslechnete písně oslavující staré pověsti české, jak jsou vlastně staré? A jak je vlastně starý název města Brna? Brno, Obřany, Eburodunum?  Kdo ví, ale z Obřanského hradiště je tak jako tak dobrý výhled.

OBEREG
Finále večera bude patřit folk-metalové kapele Obereg z jižní Moravy, která ve své hudbě spojuje folkové melodie, čistý zpěv a moderní zvuk elektrických kytar. Ve svých textech se věnuje jak slovanské mytologii, tak i moudrostí našich předků, do doby příchodu křesťanů do našich zemí. 
CDčka kapely najdete zde.

Tak přijďte mezi nás popít, poznat se a zatančit si a přivítat zimu. Těšíme se na vás! :)
Ivan, Taliesi a Petr

http://bandzone.cz/obereg
https://www.facebook.com/javortyn/
http://www.music.taliesi.com/
- - -
http://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/mokos-fest.aspx