KnihaRodu (7)
KnihaRodu (1)
KnihaRodu (6)
KnihaRodu (5)
KnihaRodu
KnihaRodu (9)
KnihaRoduKoloslov

Diář Kniha Rodu

Prodejní cena1 249.00 Kč
 

Dřevěný diář Kniha Rodu je praktickou i krásnou pomůckou pro každý den. Obsahuje diář - na dvoustránce je vždy rozmístěn jeden slovanský týden. Každý den je nadepsán staroslověnským datumem a dnem a zároveň současným datumem a dnem v týdnu.

Dále jsou tam kapitoly Adresář a Poznámky. V úvodu je vysvětlen slovanský kalendář a také kapitola o léčivých bylinkách. Desky diáře jsou z 5 mm silné překližky zdobené gravírovaným koloslovem ROD ve Staroslověnské bukvici a nápisem Kniha Rodu psaným latinkou. Uzavření zajišťuje gumička se zdobeným knoflíkem se symbolem Svarožič. NA zadní straně je vygravírována značka výrobce, koloslov psaný Staroslověnskou bukvicí.

Diář je dodáván v plátěném pytlíku s potiskem symbolu Svarožič na jedné straně a na druhé opět značka výrobce, koloslov psaný Staroslověnskou bukvicí.

(Pro detailnější a větší zobrazení obrázků galerie stačí na obrázek kliknout, obrázek se maximalizuje)

Zde je video od tvůrkyně Knihy Rodu Alexandry:

Je-li zboží v objednaném objemu na skladě, zasíláme jej ihned nebo max. do dvou dnů.

Symbolika, kterou jsme při výběru přívěsku použili je plně v harmonii s kulturou našich předků.

Jarga koloslov - nápis Rod

  Tyto znaky se vyšívali na kroje apod. S koloslovem se dnes můžete setkat třeba na budovách ve střední Asii. Slovo JAR-GA je Jar – jarilo, Ga – cesta, tedy cesta slunce nebo sluneční cesta. Proto se říká solární písmo nebo kvadrátní písmo. Kvadrátní písmo zachovává princip Svastičného charakteru Stavby Světa, zrod a vývoj Světa z bodu v středu skrze rotaci grafického obrazu, spojující vrch a spodek, pravo a vlevo.

Сварожич - Svarožič

Сварожич - Svarožič

Symbol Nebeské Síly Boha Svaroga, schraňující v původním stavu všechny mnohoobrazné formy Života ve Vesmíru. Symbol ochraňující různé existující Rozumné formy života od Duševní a Duchovní degradace, a také od úplného náhlého zničení jakožto Rozumného druhu.

Slovanská kultura