Slovanský festival tradičních hodnot 2019 (8.6.2019, Valašsko)

Hlavním záměrem je zorganizovat festival, který bude živým, zábavným, poučným a hravým způsobem prezentovat základní principy naší původní Slovanské Kultury. Na této kultuře je vybudována a stojí i naše současná společnost. Je potřeba si připomenout a živě předávat tento odkaz ve všech jejích oblastech, rozsahu a bohatosti.

Program bude koncipován z ukázek a přiblížení naší Kultury – její bohatosti a moudrosti, významu a ukázek obřadů a svátků, zručností a řemesel, folklórních vystoupení, bojového umění, slovanského oblečení, fungování Rodových osad a statků, permakulturního hospodaření, výchovy a vzdělávání dětí, a duchovního odkazu Předků.

Součástí festivalu budou farmářské produkty a stánky, občerstvení s lehce stravitelným jídlem. Budeme se snažit oslovit zejména prvovýrobce svých vlastních produktů.

Přáním všech organizátorů a účinkujících je, aby tento festival byl živou a inspirující oslavou naší vlastní Slovanské Kultury. Ona je naše nejpřirozenější Cesta uzdravení vlastních kořenů a současně je to spojování všech vlastenecky zaměřených iniciativ.

Kontakt pro zájemce o účinkování a spolupráci:

Ing. Mojmír Mišun

Država Morava a Slezsko z.s. 
mobil: 608 420 584
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.slovanskakosile.cz

Kontakt pro účast stánkařů s vlastními produkty:

Kateřina Podzemná
mobil: 731 528 896
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijďte za námi na Slovanský festival na Valašsko opět za rok