Den Matky Země Jaroměřice 18.5.

Zveme vás na připomenutí Dne Matky Země do Jaroměřic / u Jevíčka  18.5.2019
Co pro vás připravujeme: Započneme nejpozději v 10,00 hod uvítáním a poté vyrazíme do rozprávkového lesa za vyprávěním o tom, „Jak bohatýr hledal moudrost“

Vzhledem k průběhu počasí bude naše setkání začínat v sobotu 18.5. před restaurací Hanácká krčma v Jaroměřicích u Jevíčka a sejdeme se od cca 8,30hod. do 10hod.. Program bude probíhat dle aktuálního počasí a jistě bude přínosem pro všechny zúčastněné. Máte-li své vlastní výrobky, se kterými se chcete předvést, tak je můžete přivézt na ukázku. Občerstvení je zajištěno, koláče, káva, čaje, domácí přírodní sirupy. Oběd bude zajištěn podle zájmu v restauraci. Stanování na zahradě je stále možné, ale je třeba ho zvážit. Do pronajaté budovy je zákaz vodění psů, proto ačkoli nám je to líto, zvažte i jejich vzetí sebou. Pravděpodobně budeme většinu dne v přírodě, ale v případě deště by museli zůstat v autech nebo venku. Víme, že Matka Země nám připraví den jak malovaný se všemi jejími podobami pro naše hlubší vnímání jí samotné. Rádi vás uvidíme, abychom se blíže seznámili a rozšířili tak naše znání o další vědění. Zdeslav a Jana

Bližší informace na tel:739576860

Program pro pěkné počasí – procházka přírodou spojená s vyprávěným příběhem pro děti i dospělé. Po návratu si poslechneme něco „O ženské kráse“ – povídání o způsobu a projevech ženskosti v našich životech. Následovat bude Oběd. Po něm bude dalším bodem „Labyrint čtyř živlů“. Osvětlení dosud neznámého labyrintu, o jeho významu a prospěchu pro náš život. Chorovod na vyladění s Matkou Zemí a ženskými silami všech přítomných. Zpívání a vyprávění. Přivítáme vás v náručí přírody naší zahrady, kde je možno přenocovat ve vlastním stanu. Jiné ubytování je možné v místním hostinci na vlastní objednávku.
„Hanácká krčma“ tel: 775 999 654 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bude milé, když se o vaší účasti dozvíme předem na Tel: 739 576 860 nebo na e.mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na FB je vytvořena událost: https://www.facebook.com/events/2014354288871479/