Při objednávce nad 1000 Kč dárek. Doručení do vánoc garantujeme u objednávek do Čt 19.12. do 13.30 hodin.

Druhá část Pohádky o ztraceném čase, falzifikaci historie aneb kým a proč byl vytvořen „filtr poznání“

Орлов Алексей Юрьевич

---první díl zde---

A tak pojďme na tu analýzu paleoartefaků…

Část 2. Paleoartefakty

Je známo, že jsou to předměty umělého původu, jejichž datování ukazuje na jejich zhotovení ještě před vznikem Člověka rozumného. Než půjdeme dále, je třeba připomenout, že podle současných názorů, první člověkupodobné opice se objevili v Oligocénu, který se začal před 38 miliony let. První člověkupodobné opice se nacházejí na jedné linii rozvoje s lidmi , objevivšími se v Miocénu, který trval 5 až 25 milionů let zpět.
V současnosti jsou známy anomálie (geologické, paleontologické a biologické), které se dosud nedaří přesvědčivě objasnit přirozenými důvody. Předkládám k posouzení, co že to je za nálezy. Pojďme…

Stáří 2,8 miliard let Koule z Klerksdorpu (JAR)

V tento čas se na Zemi měli objevit první buňky s jádrem (Eukariotní) a rozpadnout kontinent Monogea.

Koule byly vytěženy z vrstvy horniny pyrofylit, ze stříbrného dolu Wonderstone poblíž Ottosdalu v západním Transvaalu v Jižní Africe. Jsou jich dva druhy: jedny plné z tvrdého modravého kovu s bílými puntíky, druhé mají jen tenkou skořápku tlustou asi čtvrt palce a když se rozlomí, můžeme vidět, že jsou naplněné podivným houbovitým materiálem bílé barvy, který se při styku se vzduchem rozpadl na prach. Rudolf Marks z muzea Klerksdorpu o nich píše: Neexistují žádné vědecké publikace o koulích, ale fakta jsou následující. Pyrofylit je velmi měkký druhotný minerál, jeho tvrdost je 3 stupně na Moosově stupnici, zformoval se jako usazenina před 2,8 miliardami let. Vnitřní část koule má vláknitou strukturu, povrch je nezvykle tvrdý, takže na něm nezůstávají škrábance. Koule jsou viditelně zploštělé a opásány třemi rovnoběžnými žlábky. No, nejvíce podivuhodné se objevilo poté, co byla jedna umístěna do muzea jako exponát. Pracovníci muzea si všimli, že se koule pomalinku otáčejí kolem své osy s periodou otočení 128 dnů.

Stáří 2-1,7 miliard let ostatky jaderného reaktoru v Gabonu

O těchto nálezech jsem psal v první části, teď přišel čas je systematizovat. Je známo, že v Oklo a Bangombe nedaleko města Franceville, byly nalezeny pozůstatky sedmnácti „přírodních“ jaderných reaktorů, mechanismus „spuštění“ bude myslím nejasný navždy. Vše začalo když roku 1972 měřili fyzikální parametry série přírodního uranu, přišlého z Gabonu do francouzské fabriky na obohacování uranu v Pierrelatte. Francouzského analytického chemika Bouziguese zaujalo neobyčejný poměr množství izotopů uranu 235 a 238. Obvykle je to 0,007202 s přesností 0,00006. Ve všech uranových minerálech, ve všech rudách i vodách na Zemi a také na měsíčních vzorcích je takové. Ložisko v Okla je jedinečný v přírodě se nacházející případ, kdy toto bylo porušeno. Jejich poměr byl snížen na 0,00717. Bylo vytvořeno několik hypotéz k vysvětlení poměrně zvláštního poměru izotopů uranu v rudě – od znečištění naleziště již vyhořelým palivem (proto se sníženým poměrem izotopů) z mimoplanetárních kosmických lodí, po sklad vyhořelého paliva starodávných civilizací. Všechny se zdají být přitažené za uši. [oficiální verze je „přírodní“ reaktor, který se 150 000 let samoreguloval…]

800 milionů let – Tisulská princezna

V ten čas měl hlavní část atmosféry tvořit dusík a život být soustředěn v mořích. Ve vesnici Ržavik Tisulského rajónu, Kemerovské oblasti v září 1969 podd slojemi uhlí v hloubce odpovídající před kambrijskému období (černouhelné období karbonu bylo nahoře) byla nalezena starodávná hrobka. Když vyzdvihli první artefakt – skříňku z černého mramoru a otevřeli ji, tak tam uviděli dívku, ideálně zachovalou: růst okolo 180 centimetrů, ideální figury a světlými vlasy. Na sobě měla poloprůhledný oděv a zvrchu byla zalita v tekutině. Žena byla pohřbena před objevením se dinosaurů, dlouho před tím, než se vytvořilo černé uhlí. Při následujících vykopávkách nalezli ještě několik sarkofágů. Z toho plyne, že běloši existují na Zemi již mnohé miliony let. Pokud žili v období kdy na Zemi nebyl kyslík a atmosféra se skládala z CO2 a dusíku, tak z toho vyplývá, že nebyli pozemšťané. Spíše to byla výzkumná kosmická základna strarodávné mocné civilizace.

Stáří více než 600 milionů let Dorchesterský nález (USA)

V té době měli vzniknout první členovci, předkové hmyzu, pavouků a korýšů.

V dávném roce 1852 v dole nedaleko Dorchesteru probíhaly odstřelovací práce. Při prohlídce území po odstřelu byla nalezena zvonovitá nádoba z kovu o výšce 11,5 cm a šířkou základny 16,5 cm. http://www.badarchaeology.com/out-of-place-artefacts/very-ancient-artefacts/metallic-vase-from-dorchester-massachusetts/ Je vyrobena ze slitiny zinku a stříbra. Vrstva horniny v které j našli patří k předkambrijské epoše, tj. tj. Stáří více než 600 milionů let. Ovšem podle současných představ, v předkambrijském období se sotva začal formovat život na planetě Zemi. Z toho vyplývá, že před 600 miliony let někdo v Severní Americe odlil a pak ztratil kovovou nádobu…

Stáří 590-505 milionů let Otisky obuvi ve státě Utah (USA)

V té době měli vzniknout první ryby a měňavky. Takže po nějakých cca 10 milionech let po ztrátě nádoby v Dorchesteru se po Zemi procházeli lidi v obuvi, jejichž stopy v roce 1968 nalezl sběratel zkamenělin William Meister ve vrstvách břidlic nedaleko Antelope Springs, Utah. Při vyhledávání svých oblíbených trilobitů rozlámal kousek jílovité břidlice uvnitř které byl mezi zkamenělými trilobity otisk stopy obuvi. A dva trilobiti tím byli jasně rozšlápnuti. Nález se datuje do kambrijského období. V poznámce opublikované v Creation Research Society Quarterly Meister takto popisuje tento starý otisk: „Tam, kde má být podpatek je prohloubenina, jejíž převyšuje ostatní část stopy o 3 mm. Zřetelně je to otisk pravé nohy, protože je bota charakteristicky obnošená zprava.“

Přeloženo z: https://www.kramola.info/blogs/metody-genocida/vtoraya-chast-skazki-o-poteryannom-vremeni-falsifikacii-istorii-ili-kem-i-dlya 
---pokračování brzy---